סיכום גם MEXC וגם שער מספקות חוזים עתידיים תמידיים לפני הנפקה ראשונית לציבור (IPO) המקושרים לציפיות השוק סביב Moonshot AI ו-Kimi. עם זאת, הגדרות חוזה KIMI בהשוואה מציגות הבדלים חשובים ב: עמלות מסחר; מסיכום גם MEXC וגם שער מספקות חוזים עתידיים תמידיים לפני הנפקה ראשונית לציבור (IPO) המקושרים לציפיות השוק סביב Moonshot AI ו-Kimi. עם זאת, הגדרות חוזה KIMI בהשוואה מציגות הבדלים חשובים ב: עמלות מסחר; מ
לִלמוֹד/Trading Guide/US Stocks/MEXC מול שער חוזים עתידיים לפני הנפקה של KIMI: השוואה בין עמלות, מינוף ומגבלות פוזיציה

MEXC מול שער חוזים עתידיים לפני הנפקה של KIMI: השוואה בין עמלות, מינוף ומגבלות פוזיציה

4 דקה
לַחֲלוֹק

סיכום

גם MEXC וגם שער מספקות חוזים עתידיים תמידיים לפני הנפקה ראשונית לציבור (IPO) המקושרים לציפיות השוק סביב Moonshot AI ו-Kimi.

עם זאת, הגדרות חוזה KIMI בהשוואה מציגות הבדלים חשובים ב:

  • עמלות מסחר;

  • מינוף מקסימלי;

  • מגבלות פוזיציה במינוף גבוה יותר.

בהתבסס על השוואת החוזים מאוגוסט 2026:

תכונהMEXCשער
עמלת יוצר0.01%0.02%
עמלת לוקח0.04%0.05%
מינוף מקסימלי20x10x
מגבלת פוזיציה ב-6–10x15,0005,000
מגבלת פוזיציה מעל 10xעד 15,000 ב-20xלא זמין

ההודעה הרשמית של גייט על קימי מאשרת שחוזה לפני שוק שלה תומך במינוף מתכוונן של פי 1 עד פי 10.

משתמשים זכאים יכולים לגשת אל חוזים עתידיים לפני הנפקה של MEXC MOONSHOTUSDT.

הגדרות החוזה עשויות להשתנות, לכן על סוחרים לאמת מפרטים בזמן אמת לפני המסחר.

מהם חוזים עתידיים לפני הנפקה של KIMI?

חוזים עתידיים לפני הנפקה של קימי הם נגזרים המקושרים לציפיות השוק לגבי מונשוט AI לפני הנפקה פוטנציאלית.

הם אינם מייצגים מניות אמיתיות של Moonshot AI.

קראו מהם חוזים עתידיים לפני הנפקה (IPO) של MOONSHOTUSDT? לפני השוואת פלטפורמות.

השוואת עמלות

בהתבסס על הגדרות החוזה שסופקו לאוגוסט 2026:

MEXC

  • יוצר: 0.01%

  • לוקח: 0.04%

שער

  • יוצר: 0.02%

  • לוקח: 0.05%

עבור סוחרים בתדירות גבוהה, אפילו הבדל קטן בעמלה יכול להיות משמעותי.

דוגמה: עמלות לוקח על נפח מסחר של $100,000

לפי שיעורי הכותרת שהושוו:

MEXC

$100,000 × 0.04% = $40

שער

$100,000 × 0.05% = $50

הפרש:

$10 לכל $100,000 של נפח לוקח

דוגמה זו אינה כוללת:

  • מימון;

  • הנחות VIP;

  • מבצעים;

  • החלקה;

  • התאמות אחרות של עמלות ברמת החשבון.

השוואת מינוף

MEXC השיקה את קימי ב-USDT עם עד מינוף 20x.

ההודעה הרשמית של שער מציינת כי קימי ב-USDT תומך ב-מינוף 1x–10x.

פלטפורמהמינוף מקסימלי
MEXC20x
שער10x

זה מעניק ל-MEXC גמישות מינוף גדולה יותר.

עם זאת:

מינוף גבוה יותר אינו יתרון אוטומטי לכל סוחר.

מינוף גבוה יותר גם מגדיל את הרגישות לחיסול.

השוואת מגבלת פוזיציה

ההשוואה נעשית מורכבת יותר כאשר מביאים בחשבון מגבלות פוזיציה.

בהתבסס על הגדרות החוזה שסופקו:

MEXC

1x–20x: מגבלת פוזיציה בערך 15,000.

שער

1x–5x: בערך 35,000

6x–10x: בערך 5,000

המשמעות היא ששער מספקת הקצאה גדולה יותר במינוף נמוך, בעוד ש-MEXC מספקת הקצאה חזקה יותר בטווח המינוף הגבוה יותר.

היכן של-MEXC יש יתרון

במינוף של 6x–10x, מגבלות הפוזיציה בהשוואה הן:

  • MEXC: 15,000

  • שער: 5,000

זה נותן ל-MEXC בערך פי שלושה מהקצאת הפוזיציה בהשוואה בטווח המינוף הגבוה יותר.

MEXC תומכת גם במינוף מעל המקסימום של Gate של 10x, עד 20x בהתאם לתצורת ההשקה.

היכן שלשער יש יתרון

במינוף של 1x–5x, ההשוואה שסופקה מראה ש-Gate מאפשרת בערך 35,000 לעומת 15,000 ב-MEXC.

לכן, לא יהיה מדויק לטעון בפשטות:

“ל-MEXC יש את מגבלת הפוזיציה הגבוהה ביותר בכל רמות המינוף.”

ניסוח מדויק יותר הוא:

בהתבסס על ההגדרות שהושוו באוגוסט 2026, MEXC מציעה הקצאת פוזיציה גדולה יותר של קימי בטווח 6x–10x ותומכת במינוף עד 20x, בעוד שגייט מציעה מגבלת פוזיציה גבוהה יותר ב-1x–5x.

למה עמלות חשובות יותר לסוחרים פעילים

עמלות מסחר עולות עם:

  • גודל פוזיציה;

  • תדירות מסחר;

  • מחזור.

סוחר שפותח וסוגר מספר פוזיציות עשוי לשלם משמעותית יותר בעמלות מצטברות מאשר סוחר לטווח ארוך.

אבל אין לנתח עמלות לבדן.

עמלת מסחר נמוכה יותר יכולה להתקזז על ידי:

  • מרווחים רחבים יותר;

  • החלקה גדולה יותר;

  • שיעורי מימון גרועים יותר.



למה נזילות חשובה

שוק החוזים העתידיים הטוב ביותר אינו בהכרח זה עם המינוף הגבוה ביותר.

סוחרים צריכים גם לבצע השוואה של:

  • מרווח קנייה-מכירה;

  • עומק במספר רמות מחיר;

  • ריבית פתוחה;

  • נפח מסחר;

  • השפעת מחיר.

סוחר שמבצע פוזיציה גדולה בשוק דליל עשוי להפסיד יותר בגלל החלקה מאשר לחסוך באמצעות עמלות נמוכות יותר.

השוואת שיעור מימון

שיעורי המימון משתנים באופן דינמי.

פלטפורמה עם עמלות מסחר נמוכות יותר עשויה זמנית להיות עם שיעור מימון יקר יותר עבור פוזיציה צפופה.

עבור סחר שנמשך כמה ימים, בצעו השוואה של:

סך הכל עלות = עמלות מסחר + מימון + החלקה

במקום להתמקד רק בתעריפי יוצר או לוקח.

איזו פלטפורמה עשויה להתאים לסוחרים עם מינוף גבוה יותר?

בהתבסס על התנאים שהושוו, MEXC עשויה להיות גמישה יותר עבור סוחרים שמחפשים:

  • יותר ממינוף 10x;

  • פוזיציות גדולות יותר ב-6x–10x;

  • עמלות יוצר ולוקח נמוכות יותר בכותרת.

זה לא אומר שמומלץ מינוף 20x.

תנועה קטנה לרעה יכולה לגרום לפוזיציה במינוף גבוה לאבד אחוז גדול מהמרג'ין שלה.

איזו פלטפורמה עשויה להתאים לפוזיציות גדולות במינוף נמוך?

בהתבסס על המגבלות שסופקו, Gate עשויה להציע יותר מרווח ב-1x–5x.

סוחרים עדיין צריכים לבצע השוואה של נזילות בזמן אמת במקום להסתמך רק על הקצאת הפוזיציה המקסימלית הרשמית.

יתרונות חוזה KIMI ב-MEXC במבט מהיר

בהתבסס על ההשוואה מאוגוסט 2026:

  • עמלת יוצר כותרת נמוכה יותר;

  • עמלת לוקח כותרת נמוכה יותר;

  • מינוף מקסימלי גבוה יותר;

  • הקצאת פוזיציה גדולה יותר ב-6x–10x;

  • עד מינוף 20x.

דף המסחר של MEXC MOONSHOTUSDT

להוראות מסחר, קראו כיצד לסחור ב-MOONSHOTUSDT ב-MEXC.

שאלות נפוצות

איזו פלטפורמה מציעה מינוף KIMI גבוה יותר?

בהתבסס על ההגדרות שבהשוואה, MEXC מציעה עד פי 20 ו-Gate עד פי 10.

למי יש עמלות חוזים עתידיים של KIMI נמוכות יותר?

ההגדרות שסופקו מאוגוסט 2026 מציגות שיעורי יוצר ולוקח כותרת נמוכים יותר ב-MEXC.

האם ל-MEXC תמיד יש מגבלת פוזיציה גבוהה יותר?

לא. מגבלת המינוף ש-Gate מספקת גבוהה יותר ועומדת על 1x–5x, בעוד שב-MEXC היא גבוהה יותר ועומדת על 6x–10x.

האם הגדרות החוזה האלה קבועות?

לא. בורסות יכולות לשנות עמלות, מינוף ומגבלות סיכון.

האם אחד מחוזי החוזים העתידיים מייצג מניית Kimi?

לא.

כתב ויתור על סיכונים

ההשוואה הזו מבוססת על הגדרות החוזה הזמינות או שסופקו עבור אוגוסט 2026, ועשויה להפוך ללא מעודכנת.

עמלות הבורסה, מינוף, מגבלות פוזיציה, מימון ופרמטרי סיכון יכולים להשתנות.

חוזים עתידיים לפני IPO כוללים סיכוני מינוף, תמחור, נזילות וחיסול משמעותיים.

הזדמנות שוק
 סֵמֶל
מְחִיר()
--
----
USD
() טבלת מחירים חיה

המאמרים הפופולריים

הצג עוד
לומנטום מול קוהרנט: כיצד שני מובילי האופטיקה של ה-AI שונים

לומנטום מול קוהרנט: כיצד שני מובילי האופטיקה של ה-AI שונים

סיכום Lumentum⁩ Holdings ו-Coherent Corp. הפכו לשתי נהנות עיקריות מהביקוש הגובר לאופטיקה במרכזי נתונים מבוססי AI. ההשוואה הפכה לרלוונטית במיוחד במרץ 2026, כאשר NVIDIA הכריזה על השקעות אסטרטגיות נפ

LITEON לעומת LITE: מה ההבדל בין Lumentum הממותגת למניית Lumentum?

LITEON לעומת LITE: מה ההבדל בין Lumentum הממותגת למניית Lumentum?

סיכום גם LITE וגם LITEON קשורות ל-Lumentum⁩ Holdings Inc., אך הן מכשירים פיננסיים שונים. LITE⁩ היא המניה הרגילה של Lumentum הנסחרת בנאסד"ק. LITEON⁩, המכונה גם LITEon, היא מו

מה זה Demat 2.0? הודו משיקה פיילוט אג"ח טוקנייזד בהיקף 107 מיליון דולר עם סילוק ברופי דיגיטלי

מה זה Demat 2.0? הודו משיקה פיילוט אג"ח טוקנייזד בהיקף 107 מיליון דולר עם סילוק ברופי דיגיטלי

הודו העבירה אג"ח ממותגות מתכנון רגולטורי לתשתית פיננסית חיה. בספטמבר 2026, שלוש חברות הודיות הנפיקו יחד ₹1,025 קרור — כ-107 מיליון דולר — של אג"ח קונצרניות באמצעות Demat 2.0, תשתית רגולטורית חדשה המיי

כיצד להשתמש בבינה מלאכותית כדי למצוא הזדמנויות מסחר בקריפטו

כיצד להשתמש בבינה מלאכותית כדי למצוא הזדמנויות מסחר בקריפטו

שווקי הקריפטו מייצרים יותר מידע מכפי שכל סוחר בודד יכול לעבד באופן ריאלי. המחירים נעים סביב השעון, היקפי המסחר משתנים במהירות, נרטיבים חדשים צצים על פני מגזרים, והתפתחויות בחדשות או במדיה החברתית יכול

מאמרים קשורים

הצג עוד
מה מניע את מחיר LITEON? מרכזי נתונים מבוססי AI, רשתות אופטיות ומניית Lumentum מוסברים

מה מניע את מחיר LITEON? מרכזי נתונים מבוססי AI, רשתות אופטיות ומניית Lumentum מוסברים

סיכוםהמחיר של LITEON קשור ביסודו למניית Lumentum Holdings, LITE.כלומר, הדרך השימושית ביותר לנתח את LITEON אינה דרך טוקניומיקה קונבנציונלית של קריפטו, אלא דרך השרשרת הכלכלית שמניעה את Lumentum:הוצאות A

השותפות בין Lumentum ל-NVIDIA מוסברת: אופטיקה ל-AI, השקעה של 2 מיליארד דולר ומה זה אומר עבור LITEON

השותפות בין Lumentum ל-NVIDIA מוסברת: אופטיקה ל-AI, השקעה של 2 מיליארד דולר ומה זה אומר עבור LITEON

סיכום<⁦p>NVIDIA⁩ ו-Lumentum הכריזו על הסכם אסטרטגי רב-שנתי ב-<⁦strong>2⁩ במרץ 2026 המתמקד בטכנולוגיות אופטיות מתקדמות לתשתית AI מהדור הבא.ההסכם כולל:השקעה של 2 מיליארד דולר של NVIDIA ב-Lumentum;התחייב

הסבר על הסיכונים של LITEON: הוצאות הון בינה מלאכותית, הערכת שווי, ריכוז לקוחות וסיכון טכנולוגיה אופטית

הסבר על הסיכונים של LITEON: הוצאות הון בינה מלאכותית, הערכת שווי, ריכוז לקוחות וסיכון טכנולוגיה אופטית

סיכום<⁦p>LITEON⁩ משלב את סיכוני ההון העצמי הבסיסיים של Lumentum עם שכבה נוספת של שוק סמלי.הסיכונים הגדולים ביותר ברמת החברה כוללים:האטה בהוצאות ההון של AI;ציפיות צמיחה גבוהות במיוחד;ריכוז לקוחות;יכולת

האם LITEON מגובה במניית LITE? הסבר על שמירה, דיבידנדים וזכויות משקיעים

האם LITEON מגובה במניית LITE? הסבר על שמירה, דיבידנדים וזכויות משקיעים

סיכום<⁦p>LITEON⁩ שייך ל-Ondo Stocks, מסגרת מניות מתומחרות (tokenized) שנועדה לספק חשיפה כלכלית הקשורה לניירות ערך הנסחרים בפומבי.<⁦p>Ondo⁩ מצהיר כי המניות המתומחרות שלו מגובות במלואן ומבוטחות על ידי מ

הירשם ב-MEXC
הירשם וקבל בונוס של עד 10,000 USDT

הצטרפו לקהילת MEXC

קבל את הרישומים החדשים, האירועים והעדכונים האחרונים בזמן אמת, ישירות מערוץ הטלגרם הרשמי שלנו.

25K+ חברים

עתיד

GOLD(XAU)/USDT